Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
    grid
  • 01
    ВАША ЗАЯВКА

    Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

  • 02
    ВИЇЗД ДО ВАС

    Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

  • 03
    МОНТАЖ

    Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Натяжна стеля - це найшвидший і найдоступніший спосіб перетворити будь-яку кімнату. Такі конструкції підходять для будь-яких приміщень у квартирі чи будинку, включаючи ванну. Однак є певні критерії вибору натяжних стель для експлуатації в умовах підвищеної вологості та перепадів температур, які потрібно знати перед вибором даного варіанту оздоблення.

 

Вимоги до стелі у ванній

Натяжна стеля у ванній кімнаті повинна мати:

  • Стійкістю до температурних змін, підвищеної вологості, конденсату та прямого контакту з водою;
  • Простотою у догляді;
  • Екологічністю;
  • Естетичністю;
  • Тривалим терміном експлуатації;
  • Антистатичним та протигрибковим ефектом (щоб не накопичувався бруд, пил, не розмножувалися бактерії, цвіль та грибок).

 

Саме ці якості мають натяжні стелі, але тільки виготовлені з ПВХ-плівки. Полотна з тканинних матеріалів мають невелику паропроникність, тому згодом на них можуть з'явитися жовті підтікання. Бажано встановлювати такі стелі в кімнатах із гарною вентиляцією.

 

Переваги плівкових стель у ванній

ПВХ-плівка має достатню ширину (від 1,4 до 5,6 метрів), що дозволяє встановлювати такі стелі у велику ванну без швів. До переваг такого полотна відносяться:

  • Підвищена міцність (до 100 кг на 1 кв.м), завдяки чому вони можуть запобігти протіканню води в кімнату у разі потопу від сусідів згори.
  • Широка кольорова гама із можливістю замовити фотодрук або малюнок за індивідуальним ескізом.
  • Різне плівкове покриття (сатинове, матове, глянсове).
  • Термін експлуатації до 15 років, а при правильному догляді – до 40 років.
  • На таких натяжних стелях не помітні бризки або дрібні забруднення.

 

Натяжні стелі мають невелику вартість, завдяки чому доступні практично кожному.

Глянсові

Основна особливість глянсових натяжних стель – візуальне розширення кімнати, завдяки чому їх часто встановлюють у невеликих ванних кімнатах. Особливо підходять для таких приміщень точкові освітлювальні прилади або світлодіодна стрічка як додаткове підсвічування. Особливо добре поєднується з білими глянсовими полотнами світлі меблі.

Не завжди для ванної кімнати вибираються світлі полотна. Завдяки великій різноманітності відтінків можна втілювати в інтер'єрі кімнати найнеймовірніші дизайнерські задуми.

Матові

Зовні такі полотна нагадують звичайні пофарбовані стелі. Встановлюють їх лише за кілька годин, що і відрізняє їх від штукатурки, при нанесенні якої потрібно чекати, доки не висохне кожен шар.

 

Матові стелі відмінно відштовхують пил, пару, вологу, досить легко піддаються очищенню. До того ж, це один із найдоступніших видів натяжних стель, які використовуються у ванній кімнаті.

Сатинові

Сатин є чимось середнім між глянцевим та матовим покриттям. Візуально віддає приглушеним перловим блиском. В інтер'єрі може чудово підкреслити красу зовнішньої обробки. Такі стелі не притягують пил, через що легко доглядати. Однак за ціною це більш дорогі покриття, на відміну від глянцевих та матових, що також варто враховувати при виборі натяжної конструкції.

Особливості конструкції

Для невеликих ванних кімнат чудово підходять традиційні однорівневі натяжні стелі. Завдяки гладкій поверхні приміщення має акуратний та закінчений вигляд. Внаслідок великого вибору фактур і кольорів, доповнених відповідним підсвічуванням, можна створити навіть у невеликій кімнаті унікальний дизайн.

 

У великій ванні з високими стелями можна встановити багаторівневі конструкції з прихованим підсвічуванням, які створюють ілюзію стелі, що парить. Також за допомогою складної конструкції у ванній виділяють певні зони. Для візуального збільшення простору вибирають полотна із глянсовим ефектом.

Варіанти освітлення

Через підвищене пароутворення та вологість у ванну можна встановлювати джерела освітлення, що володіють максимальним ступенем водостійкості та з маркуванням IP 7-8.

 

Точки освітлення необхідно планувати ще до монтажу натяжного полотна. Щоб освітлення в кімнаті було рівномірним, краще придбати точкові світильники (стаціонарні або поворотні напрямні). Для них краще підійдуть світлодіодні лампи, тому що вони не перегрівають і не плавлять ПВХ-плівку.

 

Якщо ви хочете зробити зонування приміщення, віддайте перевагу світлодіодній стрічці, яка встановлена ​​по периметру кімнати або над натяжною стелею. Підсвічування зсередини створює ефект денного світла, що ллється зі стелі.

 

Також для освітлення ванної кімнати з натяжною стелею можна використовувати споти, растрові світильники і навіть люстри.

Стильові рішення

  • У класичних ванних кімнатах можуть використовуватися матові або сатинові стелі з декоративними елементами, позолотою.
  • Сучасний стиль відрізняється лаконічністю та мінімалізмом. У таких ванних кімнатах можна монтувати стелі будь-якого забарвлення: від чорних і білих до кислотних відтінків.
  • Прованс характеризується світлою колірною гамою, де переважають блакитний, бузковий, бежевий та білий кольори.
  • Скандинавський стиль відмінно доповнить глянцеву або матову стелю світлих, холодних відтінків з оригінальним підсвічуванням.

Перед початком робіт бажано скласти дизайн-проект стелі, щоб повністю вписувався в інтер'єр. У нас ви знайдете моделі стель будь-яких стилів, фактур, кольорів, які зроблять вашу ванну кімнату оригінальною та затишною.

 

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток