Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Натяжні стелі вже багато років залишаються на піку популярності. Для їх встановлення не потрібно багато часу, немає необхідності в реставрації старого покриття, а завдяки великій різноманітності варіантів оздоблення можна втілити в реальність навіть найсміливіші ідеї. Особливо оригінально виглядають натяжні стелі з фотодруком, які можна встановити в приміщення практично будь-якого стилю.

Види полотен для фотодруку

Якість натяжної стелі, на який нанесений візерунок, безпосередньо залежить від матеріалу виготовлення полотна і його фактури. Виділяються:

 • Глянцеві полотна. Завдяки відблискіам на таких стелях візуально збільшуються розміри приміщення, а малюнок виглядає більш глибоким
 • Матові. Зазвичай в інтер'єрах використовуються пастельні тони, на які можна нанести будь-яку картинку, яка буде здаватися гладкою і рівною
 • Сатинові. Це поверхні, в якій є ідеальна площіна. При правильно підібраному освітленням така стеля з фотодруком буде трохи переливатися, я шовк.
 • Металік - стелі з дзеркальним ефектом. Для виготовлення використовується фарби кольору срібла, золота і металу.

На натяжні полотна майстра можуть нанести будь-який малюнок. Робота проводиться за допомогою широкоформатного принтера. Всі вживані фарби відрізняються високою стійкістю, не змиваються навіть при вологому прибиранні, не вигоряють при тривалому впливі сонячних променів. Завдяки правильно підібраному підсвічуванні посилюється ефект присутності.

Способи нанесення малюнка на полотно

Фотодрук на натяжних стелях забезпечується наступними методами:

 • Сольвентной печаткою, яка використовується для тканинного полотна, шириною не більше 3,5 метрів. Зазвичай забарвлюються світлі тканини через те, що тканина злегка просвічує.
 • Ультрафіолетовим методом, при якому використовуються більш густе чорнило. Друк можливий на полотні, шириною не більше 3,2 метра. Якщо полотно більшого розміру, доведеться зварювати зображення, внаслідок чого можливий невеликий перекіс.
 • Латексний друк. Цим методом можна друкувати зображення на плівці ПВХ будь-якого розміру, які будуть йти по всьому периметру приміщення. Завдяки спеціальним широкоформатним плоттерам фотографічні зображення знаходять високу яскравість і чіткість.

Найбільш безпечними для людини є латексні чорнила і ультрафіолетовий друк. Стелі з сольвентним фотодруком не рекомендується використовувати в спальнях і дитячих кімнатах через деяку токсичності.

Переваги стель з фотодруком

За допомогою фотодруку можливо втілити будь-які фантазії в інтер'єрі і зробити оформлення за власними побажаннями. Також такі стелі мають наступні відмінними характеристиками:

 • Гладкістю полотен, за якими легко доглядати.
 • Відсутністю необхідності в підготовці приміщення до ремонту.
 • Довговічністю. Такі полотна не провисають, не розтягуються, не вицвітають, не деформуються
 • Гігієнічністю. Натяжні стелі не покриваються пліснявою і грибками.
 • Можливістю приховати під полотном проводку і комунікації.
 • Підвищену вологостійкість. Навіть якщо вас затоплять сусіди, натяжна стеля зможе витримати до 100 літрів. При цьому зображення не змиється.
 • Можливістю вибрати зображення в будь-якому масштабі.

Також натяжні стелі з фотодруком відрізняються великим вибором варіантів підсвічування для акцентування деталей або навпаки, створення розсіяного світла. У натяжні стелі можна монтувати LED-підсвічування, люстру або інші освітлювальні прилади.

Використання натяжних стель з фотодруком в інтер'єрі

Щоб створити унікальний інтер'єр, важливо дотримуватися стильової спрямованості приміщення. Наприклад, для вітальні відмінно підходять зображення пейзажів, абстракцій, міст, картин відомих художників або навіть фотографії популярних особистостей.

Зображення для дитячої кімнати підбираються залежно від віку дитини. Малюкам більше підходять художні зображення улюблених мультгероїв або імітація зоряного неба, за допомогою якої можна створити заспокійливу атмосферу.

Кухні часто оснащуються стелями з непомітним дизайном. Вони дозволяють зробити приміщення більш акуратним. Особливо актуальні зображення фруктів або квітів, хоча все залежить від уподобань власника квартири. У спальні важливо створити інтимну обстановку, тому фотодрук в цій кімнаті використовується рідко. Найбільше сюди підходять непомітні орнаменти, квіти.

Ми пропонуємо на вибір велику різноманітність малюнків, які підходять для будь-яких приміщень в Києві, як житлових, так і комерційних. При необхідності ви можете проконсультуватися з нашим дизайнером, який допоможе у виборі відповідної картинки. Вартість стелі з фотодруком розраховується індивідуально, в залежності від матеріалу виготовлення полотна і методу нанесення картинки.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток