Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Світлові лінії на натяжній стелі завжди виглядають стильно та ефективно. Їх можна використовувати як основне світло, так і як декор. Існують різні варіанти реалізації цього рішення, тому необхідно, щоб вони вибирають дизайн, який найбільш підходить для вашої кімнати.

Натяжні стелі зі світловими лініями в інтер'єрі

Це оригінальний і модний спосіб облицювання внутрішнього простору кімнати з одночасним освітленням. Основу стельових конструкцій складають алюмінієві профілі, всередині яких розташовуються світлодіодні стрічки. Завдяки такому рішенню можна вирішити відразу кілька завдань:

 

 • Зробити оформлення оригінальної стелі з кількома смугами, причому геометрія, інтенсивність освітлення підбираються за власним бажанням за допомогою кольорового або монохромного світіння. Рівнем світла можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Але такий варіант підійде не для кожного стилю. Насамперед світлові лінії повинні поєднуватися з інтер'єром кімнати, що особливо притаманно мінімалізму. Рідше використовується в хай-теку, лофті та модерні.
 • Виправити геометрію кімнати (при криволінійних стелях) завдяки правильно підібраному світлу, яке може візуально підняти стелю, збільшити простір приміщення. Особливо добре у вузьких приміщеннях виглядають світлові лінії у вигляді ромба, а якщо підсвітити периметр стелі, буде створюватись ефект ширяння.
 • Зробити зонування приміщення, що особливо доречно у невеликих квартирах-студіях, де поєднуються вітальні, кухні та спальна зона.
 • Замаскувати шов при використанні кількох натяжних полотен, що зварювалися один з одним. Це буває у великих кімнатах, де немає можливості встановити безшовну натяжну стелю.
 • Заощадити на споживанні електроенергії, тому що LED-світильники набагато економічніші за решту.
 • Додатково висвітлити приміщення.

Натяжні стелі зі світловими лініями вдень виглядають як звичайні стелі, а вночі, коли вмикається світло, стеля оживає. Світлодіодні смуги можуть мати як рівну геометрію, так і розташовуватись хаотично – все залежить від побажання замовника. Для монтажу таких стель використовують профілі, LED-стрічки, які закріплюються в профілях, а також декоративні елементи, що розсіюють світло. Ціна на такі натяжні конструкції вища, ніж при оформленні звичайного освітлення, проте вона повністю виправдана оригінальністю та якістю монтажу.

Особливості підсвічування

Встановлення світлових ліній на натяжні стелі краще довіряти лише професіоналам, оскільки це складна робота. Особливості встановлення підсвічування наступні:

 

 • Джерелом світла можуть виступати тільки світлодіодні стрічки та лампи. Це пов'язано з тим, що вони не сильно нагріваються в процесі роботи, а також дають рівне і яскраве світло без мерехтіння. Також такі освітлювальні елементи відрізняються надійністю, служать дуже довго, завдяки чому не потрібно вкотре лізти нагору для заміни ламп.
 • Найлегше встановлювати конструкції з прямими світловими лініями, однак, при необхідності, ми можемо зробити будь-які візерунки: з ламаними лініями, що перетинаються, овальними контурами та інші.
 • Лінії можуть виступати не тільки як основне освітлення, але і як оригінальний декор, який завжди буде привертати до себе багато уваги.
 • Найчастіше використовуються світлові лінії з білим світлом різного спектра (від холодного до теплого). При цьому колір підсвічування залежить не тільки від ламп, але також від характеристик натяжного полотна та світлофільтру.
 • Можна встановити RGB-стрічку з вбудованим димером, яка змінює відтінок і яскравість підсвічування. Вмикати та вимикати світло можна за допомогою пульта дистанційного керування. Якщо важливо якісне освітлення, краще віддавати перевагу одному кольоровому варіанту, де використовуються світлодіоди великої потужності і встановлюються вони близько один до одного.

Світлові лінії можна встановлювати на натяжні стелі будь-яких фактур (сатинові, глянсові, матові). При цьому необов'язково створювати багаторівневі конструкції або спаювати ПВХ-плівку при великій ширині полотна, тому що можна просто заправити відрізи матеріалу у спеціальні профілі.

Технологія монтажу

Натяжна стеля зі світловими смугами монтується легко:

 

 • Світловий профіль встановлюється паралельно до профілю натяжного полотна.
 • Елементи живлення встановлюються на старому стелі (наприклад, на бетонній плиті).
 • Зверху натягується основа (саме натяжне полотно).

Коли світло не горить, світлодіодів практично не видно, тому що вони розташовуються практично нарівні зі стелею. Управління підсвічуванням можливе за допомогою пульта або звичайного вимикача.

Такі натяжні стелі часто встановлюються в квартирах та приватних будинках, щоб показати оригінальність та почуття смаку власника, а також у барах, ресторанах та інших розважальних закладах, надаючи родзинку будь-якому приміщенню. Зателефонуйте нам, розрахуємо вартість натяжної стелі зі світловими лініями в залежності від площі вашого приміщення.

 

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток