Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Багато батьків стикаються з труднощами при виборі матеріалів для ремонту в дитячій кімнаті, адже все має бути не лише гарним, а й безпечним. Окрему увагу всі батьки приділяють обробці стель. Деякі оформляють їх у стилі зоряного неба, інші зображують улюблених мультяшних героїв. Всі ці варіанти можливі завдяки натяжним конструкціям, які доречні для установки в дитячих кімнатах.

Особливості вибору натяжної стелі в дитячій кімнаті

Всі натяжні стелі для дитячих кімнат повинні мати:

 

 • Екологічністю, тобто бути виготовленими з гіпоалергенних та безпечних матеріалів, які не пахнуть та не виділяють токсичних речовин навіть при нагріванні.
 • Антистатичним ефектом, при якому поверхня відштовхуватиме пил та інші забруднення. На таких полотнах не утворюється грибок та пліснява, що особливо важливо при облаштуванні дитячої кімнати.
 • Звуко- та теплоізоляцією, щоб дитині було комфортно будь-якої пори року і при шумі зверху.
 • Санітарно-гігієнічними нормами та пожежною безпекою, що має підтверджуватись відповідними сертифікатами.
 • Великий асортимент кольорів і фактур, що дозволяє створювати оригінальні конструкції. А якщо доповнити натяжну стелю правильно підібраним освітленням, він зможе створити у дитячій сприятливу атмосферу.

 

Всі ці якості мають наші натяжні стелі, які ви можете сміливо використовувати навіть, щоб організувати кімнату дитини. Під час встановлення таких структур практично немає бруду та будівництва сміття, установка швидко і легко, завдяки якій ви можете оновити кімнату буквально через пару годин.

Типи використаних матеріалів

Є 2 види натяжних стелі, які можна встановити у дитячій кімнаті:

 

ПВХ

 

Це тканина з полівінілхлоридної плівки (ПВХ), яка має гарну вологість та повітряні властивості. Це тонка плівка, яка має довгий час.

 

Тримайте до 100 літрів води на квадратний метр. Такі стелі відмінні для кімнати, прикрашеної в будь-якому стилі. Тільки варто пам'ятати, що бажано мати хорошу вентиляцію у дитячих дітей, оскільки фільм-полотно "не дихає".

 

Тканина

 

Технологія виготовлення таких стелі передбачає використання поліестерової тканини, просоченої поліуретаном. Така поверхня не зможе зберегти від повені, однак, через непомітну мікроперфорацію, вона може "дихати", що створює відповідний мікроклімат у дитячих дітей. Догляд за такими полотнами важче, ніж за плівковими.

 

Типи текстури

 

Є кілька текстур натяжних стельових покриттів, які використовуються в кімнатах для дітей:

 

 • Глянцевий - полотно, що має дзеркальний блиск, завдяки якому ви візуально збільшуєте простір приміщення та роблять стелі вище, особливо з ретельно відібраним освітленням. Найчастіше використовується у маленьких дітей.
 • Matte - Більш класичне полотно, грубий на дотик, який добре поєднується з фінішним "під білим" або "під деревом". Зовні схоже на пофарбовані стелі, але в той же час гладко, без будь-яких недоліків. Створіть заспокійливу та розслаблюючу атмосферу в кімнаті.
 • Атлас - приємний до сенсорного розтягнутого полотна з ефектом перлини, завдяки чому поверхневі відтінки змінюються залежно від освітлення. Такі стелі не відображають об'єктів і не блищать, створюють у дитячій затишної та заспокійливої ​​атмосфері.

Стелі тріщини мають тільки матову та атласну текстуру, блиск лише на плівці ПВХ. У такому полотні є невеликий вибір кольорів, але вони нагадують природний текстиль. Вони спокійно застосовуються до друку фотографій або будь-яких зображень, хоча вони не будуть настільки яскравими, як після подачі до фільму.

Вибір кольору напруги для дітей

При виборі кольору стелі (з малюнком або без), доцільно розглянути пораду психологів. Дитяча кімната не повинна бути яскравими відтінками. Бажано вибрати колір стелі, залежно від того, який дитина є персонажем:

 

 • Емоційні та гіперактивні діти більш комфортні відчуття в кімнаті з блідо-рожевими, бузковими та іншими заспокійливими відтінками.
 • Шкір-блакитні відтінки підходять для легких дітей.
 • Пасивні діти можуть бути встановлені в кімнаті натягу полотно з теплими відтінками та компактними яскраво-червоними елементами на світло-рожевому (для дівчат) або світло-блакитного фону (для хлопчиків).
 • Діти, які схильні до побоювань, підходять для стель з теплими помаранчевими відтінками з ландшафтами та іншими нейтральними малюнками.
 • Якщо дитина часто пригнічує, апатію, ви можете обладнати робочу зону червоним лезом з яскравим освітленням.

Основні кольори підходять для дітей з будь-яким темпераментом (особливо для зони відпочинку). Робочі ділянки часто складаються з жовтою кольором, що стимулює активність мозку. Не рекомендується застосовувати кричати кольори у дитинстві, а також коричневі відтінки.

Мені подобаються діти і вирощують стелі з ефектом зоряного неба, які створюються за допомогою точкових ламп. Це може бути як однорівневі світильні стелі, так і конструкції декількох рівнів, придатних для дітей різного віку. З нами ви можете замовити призупинену стелю для дітей відповідно до індивідуального дизайну або вибрати відмінне рішення з існуючого діапазону.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток