Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Натяжна стеля є відмінним способом створення оригінального та красивого дизайну на кухні. Він добре підходить для невеликих кімнат у квартирах, а також для великих їдалень у котеджах. Зараз все більше людей відмовляються до класичних пофарбованих стелі на користь розтяжних структур, і є певні пояснення.

 

Переваги використання натяжних стелі

 

Деякі вважають, що натяжні стелі не підходять для кухні, але це абсолютно неправильно. Зараз для виготовлення тканин використовуються інноваційні технології, що дозволяє виробляти сильні теплові та вологостійкі матеріали, які відрізняються:

 

 • Екологія. Розтяжте полотно безпечні для людей та навколишнього середовища, не випускають токсичні речовини і не пахнуть.
 • Безпека. Всі матеріали, що використовуються, відповідають стандартам пожежної безпеки, не запалюють і не спалюють.
 • Стійкий до утворення сажі, грибку та форми. Кухня постійно велика кількість вологи та спеки, яка може розвивати патогенні мікроорганізми. Якщо ви дотримуєтесь правил роботи, форма не утворюється.
 • Тривалий термін служби до 20 років і навіть довше.
 • Легка установка без бруду та пилу. Установка натяжної стелі на кухні буквально 2 години, що значно спрощує і прискорює ремонт.
 • Практичність та простий догляд. Протягом усього періоду експлуатації натяжні стелі не зникають, не втрачають оригінального вигляду. Для догляду, достатньо витирати вологою ганчіркою.
 • Захист від повені зверху. Вода накопичується між полотном і старою стелею, після чого виявляється звідти фахівцями.
 • Пошукування нерівностей, комунікацій, проводки, труб, освітлювальних елементів освітлювальних пристроїв.
 • Сила - Якщо ви не кидаєте ножі в стелю, це важко пошкодити.
 • Відсутність необхідності рівня стелі та навантаження на опорні структури.

Завдяки великому асортименту кольорів та текстур, ви можете забрати тканину, ідеально підходить для вашого інтер'єру.

Види натяжних стель для кухні

Всі натяжні стелі поділяються на кілька типів.

 

ПВХ.

 

Це полотно з полівінілхлориду (ПВХ плівки). Вони вважаються найкращим варіантом для монтажу на кухні. Легше в догляді. Він також не поглинає неприємні запахи. Однак такі натяжні стелі не дуже довговічні, тому це не варто покети в них. ПВХ-полотно відрізняються високою еластичністю, хорошими антистатичними властивостями, завдяки чому пил не осідає на покритті, а також герметичність (плівка не пропускає пил, пар і воду).

 

Тканина

 

Це більш витривалий матеріал, але за ціною більше, ніж плівки ПВХ. Небажано встановити таку стелю на кухню з поганою перешкодою та вентиляцією, оскільки вона швидко поглинає кухонні запахи. Важко доглядати за текстильною мережею, і це не особливо захищає від витоків.

 

Текстури натяжних стелі

При виборі натяжної стелі варто звернути увагу на тип покриття, який буває:

 • Глянсовий, завдяки якиму отримана блискуча гладка поверхня, яка має відбивний ефект. Цей фактор є особливо цінним у невеликих кухнях, оскільки стеля із глянсу робить кімнату візуально більш просторою, а стелі вищі.
 • Матова - це натяжне полотно, що має трохи шорстну поверхню. Вона не має світлових відблисків і відбиваючого ефекта, як глянцевий, естетично виглядає практично в будь-якому стилі. Також матові полотна не мають помітних швів і стиків.
 • Сатинова - це натяжна стеля, схожа на матову, але вона не шорстка на дотик, а має шовкове покриття з невеликим блиском. Завдяки цьому поверхня стелі не привертає уваги, але лише доповнює інтер'єр. Сатинові натяжні стелі красиво виглядають на кухні, візуально збільшують простір кімнати.

Кількість рівнів

Основною особливістю прикріплених структур є можливість зробити стелю в декількох рівнях:

 

 • Однорівневий стеля є найпростішим і найбільш недорогим варіантом. Тканина або плівка майстра розтягується по всьому периметру кухні, так що він створив ідеально гладку поверхню.
 • Багаторівневі структури є більш складними параметрами установки з подальшою установкою кожного рівня. Це чудовий спосіб зонування приміщення, особливо якщо кухня поєднується з вітальнею для візуального відділення житлової частини від роботи. У цьому випадку ви можете вибрати різні кольори і рахунок-фактура створити оригінальні конструкції, а також використовувати гіпсокартон, щоб створити незвичайну стелю

Класичний стиль більш підходить для багаторівневих структур з природних матеріалів легких відтінків. Форми, як правило, гладкі та елегантні, симетричні. Для сучасних, жирними глянцевими полотнами більш підходять з використанням червоних, чорних та сірих тонів.

Якщо у вас є кухня у стилі високотехнологічного, краще віддавати перевагу легкій натяжній стелі з супутником, точкою лампи, а також легкі стрічки, встановлені в профілях. Якщо ви розробляєте інші стилі, ви можете вибрати будь-який варіант з нашого діапазону або відповідно до вашого окремого ескізу.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток