Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Безщілинні натяжні стелі є стильною альтернативою гіпсокартонним матеріалам, що використовуються для обробки поверхні. У процесі установки використовуються спеціальні кріплення, завдяки яким відсутня технологічний зазор між стінами і підвісним полотном. Це позбавляє необхідності додаткового декору, фінішних вставок, заглушок і громіздких плінтусів.

Характеристики

Головна відмінність натяжних стель безщілин від звичайного криється в особливостях монтажного профілю, закріпленого по всьому периметру приміщення на стінах, а також гарпуна, за допомогою якого плівкове полотно кріпиться до профілів.

По внешнему виду монтажный профиль — обычный, похож на букву "h". Однако он снизу имеет загиб, благодаря чему гарпун скрепляется с монтажным профилем (алюминиевым или пластиковым).

Однак рівна безщілинна поверхня виходить саме завдяки опуклому гарпуну, що щільно прилягає до стіни. При цьому сам гарпун надійно зафіксований у натяжній плівці, яка має точні розміри та форму стелі та вирізається на спеціальному обладнанні. Щоб гарпун був видно, він обертається невеликим шматком ПВХ-плівки.

Гарпун відрізняється від багета, який зазвичай використовується для монтажу натяжної стелі. Гарпунна технологія є єдиною конструкцією, у той час як багет виступає як окремий елемент натяжної конструкції, за допомогою якої полотно закладається в профіль і закріплюється. При цьому гарпун легко вставляється руками без спеціального шпателя.

Переваги

 • Відсутністю зазору між стіною та самим стельовим покриттям за рахунок ідеального примикання. У інших випадках зазор закривається багетами, карнизами чи декоративними елементами.
 • Різною товщиною монтажного профілю. Наприклад, щоб закруглити кути, підходять тонкі профілі, що встановлюються за згинанням площини. Можна також створити дизайнерську багаторівневу конструкцію.
 • Простотою демонтажу, під час якого якість кріплення та матеріалу не страждає. Достатньо через ПВХ плівку намацати гарпун, витягнути його з профілю і продовжити знімати, переміщаючись вздовж стіни кімнати. Це може знадобитися, якщо затоплення звернеться і потрібно буде злити воду.
 • Презентабельним зовнішнім виглядом, чіткістю ліній.
 • Мінімальною кількістю сміття та пилу в процесі встановлення;
 • Завжди ідеально рівною поверхнею та яскравим кольором;
 • Надійністю та високою міцністю;
 • Прийнятною вартістю;
 • Можливість використання прихованого освітлення;
 • Простота догляду.

Натяжні стелі з безщілинним монтажем - універсальні, однаково добре виглядають як квартири, так і офісні приміщення.

Великою перевагою цих стель є ширина. Деякі виробники мають натяжні полотна шириною до 5 метрів, внаслідок чого їх можна використовувати в приміщеннях з великою площею без зварювання двох полотен. Це призводить до більш швидкого та легкого монтажу.

Використання в інтер'єрі

Безщільне кріплення - ідеальне рішення не тільки в однорівневих конструкціях, але і при установці багаторівневих стель. Завдяки акуратному краю полотна інтер'єр стає спокійним. Такі натяжні стелі добре виглядають у нейтральних тонах (сірих, білих, бежевих). Інші елементи декору (предмети інтер'єру, світильники, аксесуари) стають центральними при оформленні інтер'єру

Завдяки безщілинним натяжним конструкціям можна створити інтер'єр у старовинному стилі, тому що у таких приміщеннях пластикові стрічки на стінах виглядають недоречно, а рівне полотно відкриває широкі перспективи для творчості. При цьому безщілинні стелі найкраще виглядають у просторих приміщеннях, завдяки чому формуються чудові зорові ефекти.

Правила встановлення

Монтаж безщілинної натяжної стелі практично нічим не відрізняється від стандартної. Спочатку майстри вимірюють і вимірюють висоту установки стелі. Мінімально від стельової плити можна відступити 6 см. Після встановлення проводиться за наступною схемою:

 • Розрахунок площини за допомогою лазерного рівня.
 • За заздалегідь заготовленими точками встановлюється кріпильний профіль з використанням шурупів і дюбелів. Між кріпленнями має бути відстань щонайменше 30 див.
 • ПВХ-плівка, в яку запаяний гарпун, встановлюється у профіль.
 • Полотно прогрівається у вигляді теплової гармати.

Плівка завжди натягується із кутів кімнати. За наявності зовнішнього кута процес монтажу починається саме звідти. Після натягу полотна стик стелі зі стінами обробляється за допомогою силіконового герметика. Це необхідно для того, щоб вода, яка може з'явитись через підтоплення сусідами, не пролилася вниз. Така обробка вимагає мінімальних витрат, але допоможе збільшити міцність натяжної безщілинної конструкції.

Рекомендації щодо вибору

 • У житлових приміщеннях бажано дотримуватися пастельних тонів, тому що через надмірну яскравість, екстравагантність і використання різних фактур створюється "важкий" ефект. У громадських приміщеннях можна використовувати яскраві відтінки
 • Глянцеві полотна створюють у кімнаті атмосферу урочистості та візуально збільшують простір приміщення, відбиваючи у собі елементи інтер'єру. Таке оздоблення часто використовується в квартирах зі стандартними низькими стелями. При цьому у глянцевих полотен більший вибір кольорів, завдяки чому можна підібрати стелю, яка ідеально підходитиме під дизайн інтер'єру.
 • У дитячу кімнату, їдальню чи кухню краще встановлювати матові безщілинні стелі, які гармонійно вписуються в інтер'єр.
 • Для надання приміщенню індивідуальності можливе використання фотодруку з будь-яким принтом.
 • Важливим критерієм для вибору натяжної конструкції є відсутність запахів.

Для тривалої експлуатації стелі краще вибирати алюмінієві, а не пластикові напрямні. При цьому саме полотно має бути в міру еластичним. Перед покупкою плівки бажано розтягнути зразок, щоб перевірити еластичність.

Ви можете замовити безщілинні натяжні стелі у нашій компанії. Ми пропонуємо тільки якісні конструкції за найвигіднішою ціною у Києві.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток