Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
    grid
  • 01
    ВАША ЗАЯВКА

    Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

  • 02
    ВИЇЗД ДО ВАС

    Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

  • 03
    МОНТАЖ

    Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Натяжні полотна вже давно користуються великою популярністю для обробки старих стельових покриттів у житлових будинках та комерційних організаціях. Регулярно з'являються нові варіанти установки та конструкції, що дозволяють втілювати у реальність будь-які дизайнерські задумки. Саме до таких відносяться тіньові натяжні стелі, які відрізняються оригінальністю та водночас лаконічністю.

Особлисості

Тіньова натяжна стеля - це тип підвісної конструкції, що відрізняється кріпильним елементом (багетом). Завдяки нещільному примиканню полотна відсутнє видиме з'єднання зі стіною. Виходить невелика відстань між стіною та стелею, при цьому заглушки, плінтуса та інші декоративні елементи не використовуються. Навпаки, цей проміжок підкреслюється і виділяється, що створює ефект ширяння.

Цього вдається досягти завдяки зміненій формі багету. При цьому кріплення таке ж міцне і жорстке, як і у традиційних натяжних і ШТОК (безщілинних) стель. При тяжких полотнах можливе використання посилених профілів.

У комплектацію тіньових стель входить:

  • Натяжне полотно у вигляді ПВХ-плівки або тканини;
  • Несучий профіль, що монтується по периметру стін;
  • Елементи кріплення;
  • Освітлювальні прилади, карнизи для штор та інші.

Через кілька міліметрового зазору на стіну відкидається тінь, внаслідок чого стеля називається тіньовим. Щоб не було видно конструкції, що несе, вона часто забарвлюється в темні кольори, що тільки посилює ефект.

Переваги

До переваг тіньових натяжних полотен відносяться:

  • Можливість створення декоративного ефекту без застосування додаткового підсвічування;
  • Привабливий та оригінальний зовнішній вигляд незалежно від освітлення;
  • Простота монтажу та догляду (досить просто протирати полотно вологою ганчіркою);
  • Можливість використання будь-яких матеріалів для натяжних полотен (полівінілхлориду або тканини).
  • Достатньо прийнятна вартість робіт.

З мінусів виділяється необхідність вирівнювання, спецобробки та попередньої підготовки стін, оскільки на нерівні поверхні тіньові стелі не встановлюються. Також вони підходять не для всіх дизайнерських рішень, які використовуються при оформленні інтер'єру.

Правила встановлення

За часом монтувати тіньову стелю довше за класичні конструкції. Вся справа в деяких технологічних особливостях монтажу та обробки кутів у кімнаті. Під таким полотном успішно ховається рельєфна плитка, фактурні покриття, цегляна кладка. При тіньових стелях можливе використання таких конструктивних варіантів, що і при звичайних: світлових стрічок, ніш, переходів рівнів та інших. Ця система повинна встановлюватися лише досвідченими майстрами. Вона проводиться за такою схемою:

  1. На чорновому стелі відзначаються точки розташування освітлювальних приладів, карнизів під штори, пожежних датчиків.
  2. Під них встановлюються заставні, вони кріпляться на підвіси.
  3. Встановлюється профіль, який кріпиться до стін. Багет фіксується за допомогою саморізів та дюбелів. Саморізи потрібні при роботі з гіпсокартоном та іншими відносно м'якими матеріалами. Дюбелі необхідні для роботи з цегляними та бетонними стінами. Якщо стіни виготовлені з керамограніту, необхідний додатковий інструмент.
  4. Після того, як профіль розміщений по контуру кімнати, плівка натягується і заправляється в багет, завдяки чому формується зазор, що створює ефект тіньової стелі. Для нього не потрібно встановлення додаткових елементів: маскувальної стрічки, стельових плінтусів та інших.

Багет буває різним: алюмінієвим та пластиковим. Для невеликих полотен, що не створюють серйозного навантаження, підійдуть пластикові елементи. Алюмінієві багети використовуються для встановлення великих за площею стель із важкими полотнами.

Також є профілі, завдяки яким встановлюють багаторівневі конструкції. З їх допомогою можна максимально акуратно оформити ділянки переходу полотен та позбавити монтажу додаткових маскувальних елементів.

Тіньовий зазор дає можливість встановлювати стелю як після, так і до оздоблення стін. У щілину, що залишилася, спокійно пройде кисть з фарбою. Також досить легко проштовхнути шпалери туди і після цього акуратно обрізати. При традиційних стелях цим роботам заважає маскувальна стрічка.

Тіньовий євроразділювач

Така конструкція застосовується у тому випадку, якщо ширини полотна не вистачає. Як правило, це потрібно для обходу перегородок, колон, на стику полотен у мансардних приміщеннях. При традиційних натяжних стелях використовується простий розділовий профіль, який вставляється маскувальна стрічка або світлові лінії.

У такій ситуації євророзділювач чудово поєднується з тіньовим профілем, формуючи сучасний та гармонійний зовнішній вигляд. Ціна на такі конструкції більш висока, але їх використання повністю виправдане при монтажі тіньових та безщілинних систем.

Використання в інтер'єрі

Тіньові стелі в інтер'єрі виглядають дуже респектабельно та виграшно. Особливу увагу при цьому слід приділяти освітленню. Для цього часто вдаються до послуг професійних дизайнерів. Такі елементи відмінно підходять для стилів мінімалізм, лофт, хай-тек.

Найчастіше тіньові натяжні стелі встановлюються у звичайних квартирах. Його добре видно по всьому периметру, завдяки чому створюється максимальний ефект. При цьому найкраще використовувати як матеріал полотна глянсову ПВХ-плівку з однотонним забарвленням, яке візуально збільшує простір кімнати. Матові полотна при тіньових конструкціях не дуже доречні, тому що до них підходять стельові плінтуси та ліпнина.

Дуже добре такі стелі виглядають у багаторівневих конструкціях, але лише у приміщеннях з великою площею. При цьому важливо оснастити тіньовими елементами весь периметр приміщення, інакше необхідний ефект просто зникне.

Часто така стеля встановлюється не по всьому периметру приміщення, а тільки по 1-2 стінам для підсвічування зони штор з вікном, дивана або стіни з рельєфним покриттям з каменю. У будь-якому випадку він виглядає дуже привабливо та оригінально.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток