Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Зараз завдяки великому вибору матеріалів обробки, можна реалізовувати такі стелі, які приковують до себе увагу і викликають загальне захоплення. В якості одного з таких варіантів виступають натяжні стелі, що імітують зоряне небо. Навіть на фотографіях такі полотна виглядають заворожуюче, а вживу вони виглядають ще краще.

Відмінні характеристики

Виготовляються такі стелі з полівінілхлориду (ПВХ-плівки). Для монтажу використовується технологія гарячої установки і кріплення за допомогою алюмінієвого каркаса. Натяжні полотна з імітацією зоряного неба володіють такими відмінними характеристиками:

 • Універсальністю. Стелі з ефектом мерехтливих зірок однаково добре виглядають в розкішних віталень великих особняків, а також в невеликих квартирах-студіях. Підходять більше для сучасних стилів (хай-тека, модерну), ніж для класики.
 • Багатим колірним асортиментом. По традиції зоряне небо зображується в темно-синьому і насичено чорному кольорі. Якщо ви хочете встановити натяжну стелю з таким ефектом, палітра кольорів значно розширюється. Стелі можуть мати як темні відтінки, так і пастельні тони. До того ж можлива установка дзеркальних полотен.
 • Різними методами виготовлення та дизайну. Популярні стелі з фотодруком на ПВХ-плівці, вбудованими освітлювальними приладами, світлодіодними стрічками і точками, кристалами і поєднанням будь-яких варіантів.
 • Еластичністю. В процесі розтягування ПВХ-плівка витримує до 100 кілограм. Таке "Зоряне небо" може захистити власника приміщення від затоплення сусідами з верхніх поверхів.
 • Стійкістю до механічних пошкоджень і температурних перепадів. Така натяжна стеля витримує коливання від -5 до +50 градусів, а також не сильні механічні дії.
 • Простотий догляд. З будь-яких натяжних полотен бруд з пилом легко можна видалити вологою ганчіркою.

Натяжні стелі, що володіють ефектом мерехтіння зірок, можна монтувати в вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах. Також вони підходять для інтер'єрів ресторанів, кафе, готелів, нічних клубів та інших розважальних закладів.

Особливості дизайну

Для отримання імітованого зоряного неба наші майстри застосовують різні схеми і елементи. Розглянемо всі варіанти установки натяжних стель із зоряним небом більш докладно.

Із фотодруком

Вони виготовляються на ПВХ-плівці. Полотно за допомогою спеціального пристрою покривається зображенням комет, сузір'їв, зірок і інших космічних тіл. Колір полотен варіюється: від глибокого чорного до насичених синіх і навіть фіолетових відтінків. Малюнок можна вибрати з нашого каталогу або принести свій.

При цьому можна підібрати різні джерела світла: центральний (люстру) або кілька вбудованих світильників (LED-панелі, споти і інші). Завдяки відображенню в глянцевій поверхні, світло розсіюється і виходить максимально м'яким.

Оптоволоконні зірочки

Декоративне зоряне небо також виходить за допомогою розсипу білих або різнокольорових ниток з оптоволокна, які монтуються в натяжні полотна.

Щоб встановити їх в стелю, майстри роблять отвори в матеріалі. Проводка з светогенератора ховаються між натяжним і старим покриттям. Діаметр світлодіодів становить не більше 0,25 міліметром. Кожну нитку майстри підрізають на одному рівні з натяжною стелею або на відстані в кілька міліметрів від його зовнішніх країв.

Світлодіодні точки-планети

Робляться вони з світлодіодів. Відтінок полотна підбирається в залежності від задумки дизайнера або побажань замовника (синій, чорний, фіолетовий, бежевий і інші). Такі світлодіоди мають невеликий діаметр, внаслідок чого для установки імітації зоряного неба не потрібно багатьох джерел світла. За допомогою світлодіодів можна викладати сузір'я або створювати імітацію невеликих планет.

Також є можливість установки rgb-підсвічування з пультом управління, за допомогою якого керують яскравістю світлодіодного променя.

Використання люмінесцентної фарби

Це недорогий за ціною варіант натяжних стель, що включає вартість самого полотна з картинкою і оплату установки. Люмінесцентну фарбу наносять за допомогою фотодруку. Днем зображення майже непомітно, а ось вночі на стелі розстеляється розкішний небосхил з зірками.

Булавки Starpins и кристалів Swarovski

Мерехтливі шпильки Starpins є оригінальним способом декорування натяжних стель, виконаних під зоряне небо. Між старою стелею і новою конструкцією монтується світлодіодна стрічка, підсвічує шпильки. З цією метою в полотні робляться проколи.

Кришталики Сваровські використовуються для того, щоб створити ефект розсіяного мерехтіння. Вони надягаються на оптоволоконні нитки в кінці монтажу.

У нашій компанії ви можете також замовити комбіновані методи створення стелі під зоряне небо, в яких будуть поєднуватися світлодіоди, фотодрук або оптоволоконні нитки.

Ми є провідною компанією Києва з такими можливостями і найсучаснішим обладнанням. Всі використовувані нами освітлювальні прилади відрізняються низьким енергоспоживанням, відсутністю шумів, компактними розмірами і незначним виділенням тепла.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток