Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Зараз для додання до натяжних стель оригінальності використовуються різні освітлювальні прилади. З їх допомогою створюється не тільки комфортна атмосфера в кімнатах, але і візуально коригується розмір приміщення. Завдяки правильно підібраному підсвічуванню можна зробити унікальним навіть самий лаконічний дизайн стелі.

Вимоги до освітлювальних приладів

Для натяжної стелі використовується металевий або пластиковий каркас, на який за допомогою спеціальних кріплень монтується натяжний матеріал. У більшості такі полотна виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ-плівки) .У неї є свої особливості, через що пред'являються особливі вимоги до освітлювальних приладів:

 • Нагрівання світильників не повинно перевищувати 60 градусів, так як під впливом високих температур плівка деформується. Тканина є більш стійкою до нагрівання.
 • Корпус пристрою не повинен мати гострих кутів і інших виступів, які можуть пошкодити натяжний матеріал.
 • Необхідно використовувати лампи з відбивачами для забезпечення відповідного освітлення.

Найкраще для натяжних стельових покриттів підходять світлодіодні, а також енергозберігаючі прилади, які слабо нагріваються в процесі роботи.

Варіанти підсвічування стелі

Натяжні стелі оснащуються підсвічуванням різних видів:

 • Коли конструкція підсвічена зсередини;
 • Розміщення підсвічування по всьому периметру. При цьому вона ховається в спеціальній ніші або за декоративним карнизом.

Для втілення цих рішень в реальність використовуються наступні освітлювальні прилади:

Світлодіодна стрічка

Це сучасний варіант підсвічування, якй займає лідируючі позиції на ринку світлотехніки. Завдяки ній можна зробити зонування приміщення. Прихована LED-підсвітка відмінно виступає в якості основного або додаткового джерела світла.

Комплект включає в себе не тільки діодні смуги, а й спеціальні контролери і пульт з різними режимами управління, за допомогою якого регулюється яскравість освітлення. У світлодіодів є наступні переваги:

 • випромінювання рівномірних потоків світла;
 • споживання невеликої кількості електроенергії;
 • тривалий термін експлуатації;
 • легкість монтажу;
 • можливість втілення в реальність найсміливіших дизайнерських рішень;
 • компактність;
 • великий вибір кольорів (включаючи rgb-підсвічування);
 • ідеальне поєднання з натяжними полотнами з ПВХ-плівки.

Дане підсвічування може встановлюватися майстрами гіпсокартонного короба або монтуватися нижче підвісного глянцевого полотна, але при цьому воно закривається спеціальним плінтусом.

Натяжні стельові конструкції можуть оснащуватися різними типами підсвічування, що підходить для різних інтер'єрних рішень:

 • Контурна розсіяна, коли світлодіоди розташовані по периметру стелі. Завдяки правильно підібраному розташуванню і світла діодів LED-стрічки можна візуально змінити вид приміщення. Джерела світла ховаються під полотном, внаслідок чого світловий перехід є м'яким і плавним. Стрічка прикріплюється до спеціальних нішах, з яких промені світла спрямовані на стельове покриття.
 • Спрямована, при якій світіння направлено вздовж стелі. Rgb-стрічка прикріплюється до укосів, які розташовані між старою стелею і новим полотном.
 • Точкове. Цей варіант підсвічування передбачає установку джерел світла окремо один від одного, що створює ефект світіння зоряного неба. Для світильників в полотні робляться невеликі отвори, а світлові промені направляються від стелі до підлоги та стін.
 • Фігурна, при якій в натяжне покриття монтуються плафони, в які вставляються світлодіоди. Завдяки цій схемі промені світла будуть направлятися в потрібну сторону.
 • Світлові лінії зі спеціальними встановленими профілями і нішею, в яку монтується LED-стрічка. Завдяки розсіяним променям можна обійтися без стандартної люстри і інших освітлювальних елементів.

Багато хто віддає перевагу натяжним стелям з ефектом ширяння, для яких також встановлюється прихована підсвічування. Щоб створити такий ефект, LED-стрічка монтується по периметру стелі, завдяки чому візуально збільшується висота стель. Завдяки цьому створюється ефект польоту в повітрі.

Споти

Це точкові світильники, завдяки яким можна направити світлові потоки в потрібну сторону. Бувають вбудовуваними, накладними і комбінованими. Їх відмінною особливістю є можливість використання не тільки на стелі, але і на вертикальній площині.

У яких інтер'єрах можуть використовуватися

Підсвічування в натяжних стелях доречно в мінімалізмі, хай-теку, лофт. У цих стилях максимально зберігається вільний простір. Інтер'єри зазвичай оформлюються в стриманих тонах і відмінно доповнюються оригінальним освітленням. При цьому світло від світильників часто направляється на стіни, завдяки чому створюються незвичайні візерунки.

При використанні підсвічування на кухні виділяється обідня зона або робоча поверхня. У вітальні відмінно виглядають багаторівневі натяжні конструкції з можливістю підсвічування кожного окремого рівня, завдяки чому створюється оригінальна атмосфера в кімнаті. У спальні або дитячої підсвічування нерідко виступає в якості нічника.

Натяжні стелі з підсвічуванням користуються популярністю завдяки невисокій ціні, швидкому монтажу, відсутності необхідності в обробці старого стельового покриття. У нас ви можете замовити стелю будь-якого дизайну. Ми допоможемо втілити в реальність навіть самі незвичайні і сміливі творчі ідеї.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток