Наші переваги
Чому вибирають саме нашу компанію?
7 років

досвід роботи

780 виконаних об'єктів

сумарною площєю більш ніж 50 000 м²

4 бригади

досвідчених майстрів

СПІВРОБІТНИЦТВО
Схема работи з нами:
  grid
 • 01
  ВАША ЗАЯВКА

  Ви залишаєте заявку у нас на сайті або дзвоните нам

 • 02
  ВИЇЗД ДО ВАС

  Мы проводимо заміри, прорахунок, вибір матеріалів, виводимо кінцеву вартість та узгоджуємо з Вами дату монтажу

 • 03
  МОНТАЖ

  Монтуємо ваш заказ

Приклади виконаних робіт
ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
Сертифікати
Відгуки наших клієнтів

Завдяки сучасним технологіям дизайнери можуть оригінально оформити будь-яке приміщення. В якості модного і ефектного інтер'єрного рішення виступають натяжні багаторівневі стелі. З їх допомогою успішно ховаються нерівності старих стельових перекриттів, комунікації, створюється незвичайне освітлення, здійснюється зонування приміщення.

Завдяки комбінуванню різних фактур, форм, кольорів полотен, вирішуються не тільки перераховані вище завдання, а й візуально збільшується площа кімнати.

Види багаторівневих конструкцій

Основним матеріалом, що визначає зовнішній вигляд натяжної багаторівневої стелі, виступає полотно, яке виготовляється з декількох матеріалів:

 • Полівінілхлориду або по-іншому ПВХ-плівки, яка володіє великою різноманітністю відтінків. Це вологостійкий і негорючий матеріал, за яким легко доглядати.
 • Текстильного матеріалу, який більш стійкий до високої і низької температури, а також механічних впливів. Але такі стелі мають більш обмежену колірну гамму.

Багаторівневі натяжні стелі можуть поєднуватися з двома матеріалами одночасно. Естетичні і декоративні властивості безпосередньо залежать від фактури стелі. Виділяється кілька типів фактур натяжних стель:

 • Матові, мають вигляд ідеально рівної і пофарбованої поверхні з широкою палітрою кольорів, як пастельних, так і насичених відтінків.
 • Глянцеві (тільки з ПВХ-плівки), з високим коефіцієнтом відображення, аж до дзеркальних поверхонь. З їх допомогою візуально збільшується простір і висота кімнати. Також завдяки високій відбивній здатності забезпечується більш інтенсивне світло при освітлювальних приладах з середньою потужністю.
 • Сатинові, що представляє щось середнє між матовою і глянсовою поверхнею. Забезпечують більш рівномірне розсіювання світла з несильним відбиваючим ефектом.

Натяжні багаторівневі стелі відрізняються легкістю у догляді, можливістю установки будь-якого варіанту освітлення (люстр, спитав, світлодіодних панелей, стрічок).

Конструктивні особливості 

Для установки натяжних багаторівневих стель необхідна ретельна робота замірювача для вимірювання периметра і створення точної геометрії приміщення. Для каркаса використовуються наступні види профілів:

 • Пластикові, що використовуються тільки в пристінних конструкціях. Це гнучкі і пластичні матеріали, що забезпечують прилягання впритул до стінки.
 • Сталеві з цинковим антикорозійним покриттям. Можуть кріпитися до стелі або стін. Використовуються у великих приміщеннях (більше 25 квадратних метрів) або для створення багаторівневої стелі складної форми.
 • Алюмінієві, які мають аналогічне кріплення зі сталевими профілями. Їх рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. З їх допомогою зручно здійснювати прихований монтаж. Краще підходять для облаштування багаторівневих стель з ПВХ-плівки.

Для кожного рівня стелі використовуються різні схеми і системи кріплень (гарпунна, клиноподібна, кліпсова). Саме від них залежить ціна натяжної стелі, естетичність оформлення і ремонтопридатність конструкції.

Дизайнерські рішення

Велике значення в оформленні багаторівневої стелі є призначення кімнати. Саме від цього залежить фактура і колір матеріалу. Найчастіше їх монтують в:

 • Прихожих і коридорах. Ці приміщення позбавлені вікон, тому головне завдання дизайнерів - компенсувати освітлення. При цьому багаторівневі конструкції не повинні бути масивними, інакше створюється негативне сприйняття простору. Зазвичай використовуються білі глянцеві полотна з однотонним покриттям, що дозволяє обіграти відсутність світла і недолік простору. Оформляється стеля відокремленим коробом або фігурної лінією одного з рівнів.
 • Кухнях. Тут можна використовувати динамічні кольори з найнесподіванішим поєднанням відтінків (включаючи чорні). При цьому потрібно пам'ятати, що для гармонійного створення інтер'єру, кольори повинні повторюватися в деталях приміщення. Складність багаторівневі конструкції залежить від розміру кухні, суміщення з їдальні або вітальні. Дуже добре виглядає перехід з фігурною лінією для зонування приміщення.
 • Віталень, які є серцем будинку або квартири. Для комфорту в приміщенні пріоритетними є сатинові і глянсові полотна, які надають приміщенню частку елегантності. Зазвичай в оформленні використовуються полотна теплих і світлих відтінків.
 • Спальнях. У них важливо створити розслаблюючу атмосферу, що можна досягти сатиновими і матовими покриттями. Доречні нескладні візерунки, за допомогою яких позначається спальна зона, задається основний настрій дизайну. Великі контрастування недоречні. Дуже добре виглядають однотонні контрасти зі світлими відтінками.

Матові багаторівневі стелі з фотодруком ідеально підходять для оформлення дитячих кімнат. Як зонування краще використовувати контрастну вставку і підсвічування, яка монтується в робочій зоні кімнати.

У нас ви можете замовити будь-яке оформлення багаторівневої стелі для вашої квартири. Залиште заявку на нашому сайті, ми допоможемо з вибором найбільш відповідної конструкції і розрахуємо вартість робіт в найкоротші терміни.

Тарасівська 9, оф. 12, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський Маєток